Aksident me të lënduar në Grashticë të Prishtinës - Bota Sot
Aksident me të lënduar në Grashticë të Prishtinës

Kronikë e zezë

E martë, 20 nëntor 2018

Aksident me të lënduar në Grashticë të Prishtinës

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 17:42
Foto ilustrim

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku mes dy veturave në fshatin Grashticë të Prishtinës.

Sipas dëshmitarëve nga ky aksident ku njëra veturë është rrokullisur ka edhe persona të lënduar.

Në pamjet e sigurua nga media shihen se në vendin e ngjarjes kanë ardhur edhe ambulanta dhe po i japin ndihmë mjekësore një personi, i cili duket në gjendje më të rëndë shëndetësore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test