Gjilanasi arrestohet pasi u kap me drogë - Bota Sot
Gjilanasi arrestohet pasi u kap me drogë

Kronikë e zezë

Gjilanasi arrestohet pasi u kap me drogë

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 14:00
Ilustrim

Në rrugën “Qarkore” në Gjilan është arrestuar një person për posedim të substancave narkotike.

Policia e Kosovës ka njoftuar dje rreth orës 01:00 pas mesnate i dyshuari është arrestuar pasi që gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar një qese me substancë narkotike e dyshuar si marihuanë me peshë 2.5 gramë.

Sipas policisë, pas intervistimit i dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...