Shkakton vetaksident, lëndohen dy persona - Bota Sot
Shkakton vetaksident, lëndohen dy persona

Kronikë e zezë

Shkakton vetaksident, lëndohen dy persona

Më: 17 tetor 2018 Në ora: 10:19
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar i cili kishte shkaktuar vetaksident në fshatin Duhël të Suharekës.

Në aksident përpos dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar vozitësi si dhe pasagjeri, të  cilët kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...