Ndërmjetësonin te pedagogët për notë kaluese, arrestohen 3 sekserë në Elbasan - Bota Sot
Ndërmjetësonin te pedagogët për notë kaluese, arrestohen 3 sekserë në Elbasan

Kronikë e zezë

Ndërmjetësonin te pedagogët për notë kaluese, arrestohen 3 sekserë në Elbasan

Më: 17 tetor 2018 Në ora: 10:47
Policia e Elbasanit

Policia e Elbasanit njofton se ka arrestuar 3 persona të cilët ndërmjetësonin te pedagogët për nota kaluese në shkëmbim të parave.

Të arrestuarit janë 46-vjeçari Skënder Stafa, 49-vjeçari Qamil Murataj dhe 50-vjeçari Medi Hana.

Për arsye hetimi, policia nuk bën të ditur detaje të tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...