3 shtetas të Shqipërisë arrestohen për 500 euro fals - Bota Sot
3 shtetas të Shqipërisë arrestohen për 500 euro fals

Kronikë e zezë

3 shtetas të Shqipërisë arrestohen për 500 euro fals

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 09:52
Ilustrim

Policia ka njoftuar se dje në sheshin “Nëna Tëreza” në Prishtinë, janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj shtetas të Shqipërisë, pasi gjatë kontrollit tek njëri prej tyre është gjetur dhe konfiskuar një kartëmonedhë prej 500 €.

Ata janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy prej tyre janë dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër është liruar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...