Qëllon me armë në ceremoninë martesore, arrestohet 27-vjeçari - Bota Sot
Qëllon me armë në ceremoninë martesore, arrestohet 27-vjeçari

Kronikë e zezë

Qëllon me armë në ceremoninë martesore, arrestohet 27-vjeçari

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 10:30
Ilustrim

Një 27-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi qëlloi me armë në një ceremoni martesore në Gramsh.

"Fabjon Selami me datë 18.10.2018, në fshatin Gribë, ka qëlluar në ajër me armë zjarri pistoletë në dasmën e vajzës së shtetasit L.M., 59 vjeç,"-raporton policia.

Selami u arrestua për veprën penale "Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese".

Ndërsa është proceduar penalisht në gjendje të lirë për veprën penale "Mos kallzim krimi" edhe shtetasi L.M.

Materialet Hetimore i kaluan Prokorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...