Policia gjen shpata, municion dhe dylbi, i dyshuari i mbante në dhomë - Bota Sot
Policia gjen shpata, municion dhe dylbi, i dyshuari i mbante në dhomë

Kronikë e zezë

Policia gjen shpata, municion dhe dylbi, i dyshuari i mbante në dhomë

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 11:33
Policia gjen shpata, municion dhe dylbi,

Policia ka kontrolluar dy shtëpi në Prishtinë, ku në dhomën e të dyshuarit ka gjetur dhe konfiskuar dy parë dylbi, një thikë gjysmë shpat me këllëf, një boks të metalte, 30 copë fishek, një kuti vaji për pastrim të armës, tri brusha për pastrim te armës, si dhe një sprej.

Gjatë kontrollit-bastisjes tre të dyshuarit pas intervistimit me vendimin e Prokurorit, lirohen.

Rasti është iniciuar dhe mbetet nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...