Serbja kërcënon me thikë bashkëshortin dhe vajzën - Bota Sot
Serbja kërcënon me thikë bashkëshortin dhe vajzën

Kronikë e zezë

Serbja kërcënon me thikë bashkëshortin dhe vajzën

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 15:05
Ilustrim

Një serb nga fshati Leshak të Mitrovicës ka njoftuar se është sulmuar nga bashkëshortja e tij serbe, me thikë, si dhe ka kanosur vajzën e tyre serbe.

Me vendim të Prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...