Vajzës së mitur i gjendet marihuanë në oborrin e saj - Bota Sot
Vajzës së mitur i gjendet marihuanë në oborrin e saj

Kronikë e zezë

Vajzës së mitur i gjendet marihuanë në oborrin e saj

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 18:37
Ilustrim

Policia e Kosovës te një vajzë e mitur në Mitrovicë, ka gjetur dhe konfiskuar një qese të vogël me substancë të dyshuar narkotike të llojit “Marihuanë”.

Sipas Policisë, pas një informate lidhur me një mosmarrëveshje me të dyshuarin mashkull, patrulla në vendin e ngjarjes nuk ka takuar të dyshuarin por në oborrin e shtëpisë kanë takuar të dyshuarën moshë e mitur, tek e cila është gjetur dhe konfiskuar një qese e vogël me substancë të dyshuar narkotike të llojit “Marihuanë”.

Me vendimin e Prokurorit, iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...