Humbet kontrollin e motorit, ndërron jetë shpërndarësi i picave - Bota Sot
Humbet kontrollin e motorit, ndërron jetë shpërndarësi i picave

Kronikë e zezë

Humbet kontrollin e motorit, ndërron jetë shpërndarësi i picave

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 21:48
Foto ilustrim

Ka rezultuar tragjik fati i një shpërndarësi picash, i cili ka ndërruar jetë gjatë një aksidenti.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 20:30, në afërsi të fshatit Kallm në Fier. Burime zyrtare nga policia bënë me dije shtetasi me inicialet S. M., 58 vjeç, ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga motoçikleta me të cilën shpërndante pica.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...