Konfiskohen mallra pa prejardhje në Deçan - Bota Sot
Konfiskohen mallra pa prejardhje në Deçan

Kronikë e zezë

Konfiskohen mallra pa prejardhje në Deçan

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 15:05
I dyshuari pas intervistimit është liruar, ndërsa, automjeti dhe mallrat janë konfiskuar.

Një automjet është ndaluar në fshatin Carrabreg të Deçanit, të cilin kishte të ngarkuara mallra të dyshuara në vlerë rreth 10 000 euro.

I dyshuari pas intervistimit është liruar, ndërsa, automjeti dhe mallrat janë konfiskuar.

Rasti në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...