Hajnat vjedhin ari në një shtëpi në Malishevë - Bota Sot
Hajnat vjedhin ari në një shtëpi në Malishevë

Kronikë e zezë

Hajnat vjedhin ari në një shtëpi në Malishevë

Më: 25 tetor 2018 Në ora: 11:03
Foto

Një person nga fshati Dragobil i Malishevës ka raportuar në Polici se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe i kanë vjedhur stoli ari në vlerë 3 mijë e 200 euro.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...