Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, një i lënduar rëndë - Bota Sot
Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, një i lënduar rëndë

Kronikë e zezë

Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, një i lënduar rëndë

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 17:25
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur sot pasdite në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë ku janë të përshirë një kamion dhe një veturë.

Mësohet se nga ky aksident ka mbetur i lënduar rëndë një person ndërsa një tjetër ka marr lëndime më të lehta.

Të  lënduarit janë dërguar në Emergjencë të QKU-së ndërsa ende  nuk dihen shumë detaje rreth këtij aksidenti. 

Policia ka dal në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...