Burri rrah gruan në Lipjan - Bota Sot
Burri rrah gruan në Lipjan

Kronikë e zezë

Burri rrah gruan në Lipjan

Më: 27 tetor 2018 Në ora: 13:29
Ilustrim

Dje në Lipjan një grua ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari  është intervistuar  dhe me urdhër të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat