Sulmon nënë dhe motrën e vet - Bota Sot
Sulmon nënë dhe motrën e vet

Kronikë e zezë

Sulmon nënë dhe motrën e vet

Më: 28 tetor 2018 Në ora: 15:11
Foto

Një person është arrestuar në fshatin Uglar të Gjilanit, pasi që pas një mos marrëveshje në familje, kishte përdorur dhunë fizike dhe psikike ndaj nënës dhe motrës së tij.

Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor. Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuari është ndaluar në qendrën e mbajtjes për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat