Lëndohet në vendin e punës - Bota Sot
Lëndohet në vendin e punës

Kronikë e zezë

Lëndohet në vendin e punës

Më: 30 tetor 2018 Në ora: 10:22
Ilustrim

Policia raporton se në fshatin Bukosh të Suharekës një person derisa ishte duke punuar dyshohet se kishte rrëshqitur dhe ishte rrëzuar nga kati i dytë.

Si pasojë i njëjti kishte pësuar lëndime trupre. Viktima është dërguar në spitalin e Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...