Sulmuan një vajzë, arrestohen tre persona - Bota Sot
Sulmuan një vajzë, arrestohen tre persona

Kronikë e zezë

Sulmuan një vajzë, arrestohen tre persona

Më: 4 nëntor 2018 Në ora: 14:29
Foto ilustruse

Tre persona janë arrestuar në Gjakovë, pas kanë sulmuar viktimës femër duke i shkaktuar lëndime trupore.

Viktima si pasojë e plagëve është duke marr tretman mjekësor. Ende nuk dihen motivet e rastit, por viktima kur ishte sulmuar kishte qenë në vendin e punës në një lokal.

Nga të dyshuarit janë konfiskuar dy thika dhe një shufër metali të cilat dyshohet se ishin përdor në rast.

Pas intervistimit dy të dyshuar me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje, kurse i treti është liruar në procedurë të rregullt

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...