Gjuajte me armë zjarri drejt shtëpisë së deçanasit - Bota Sot
Gjuajte me armë zjarri drejt shtëpisë së deçanasit

Kronikë e zezë

Gjuajte me armë zjarri drejt shtëpisë së deçanasit

Më: 5 nëntor 2018 Në ora: 09:45
Foto ilustruse

Në fshatin Shaptej të Deçanit një person ka njoftuar se të dyshuar të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të shtëpisë së tij.

Në vendin e ngjarjes policia ka gjetur 13 vrima në çatinë e shtëpisë së ankuesit, ndërsa diku rreth 100 metra nga shtëpia janë gjetur dhe konfiskuar 17 gëzhoja të kalibrit 7.62 mm.

Nuk raportohet për të lënduar ndërsa rasti është duke u hetuar

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...