Jep 10 euro ryshfet për policinë, lirohet - Bota Sot
Jep 10 euro ryshfet për policinë, lirohet

Kronikë e zezë

Jep 10 euro ryshfet për policinë, lirohet

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 10:06
10 euro

Policia ka raportuar se dje një i dyshuar, gjersa ishte duke drejtuar autobusin, është ndalur në pikë kufitare Merdare, dhe gjatë kontrollimit të dokumenteve nga ana e policisë, i njëjti brenda librezës së qarkullimit kishte vendosur 10 euro.

I dyshuari është intervistuar dhe me urdhër të prokurorit, i njëjti është liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...