Shtetasit të Shqipërisë ia vjedhin çantën në Graqanicë - Bota Sot
Shtetasit të Shqipërisë ia vjedhin çantën në Graqanicë

Kronikë e zezë

E shtunë, 17 nëntor 2018

Shtetasit të Shqipërisë ia vjedhin çantën në Graqanicë

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 11:09
Ilustrim

Një shtetas Shqipërisë ka raportuar në Policinë e Kosovës, se persona të pa njohur kanë thyer xhamin e veturës në Graqanicë dhe kanë vjedhur çantë dore në të cilën kishte 150 euro para të gatshme, dokumente personale dhe pasaportën e Republikës së Shqipërisë.

Rasti po hetohet nga njësitet policore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test