Tentojnë ta grabisin barnatoren në Pasjan - Bota Sot
Tentojnë ta grabisin barnatoren në Pasjan

Kronikë e zezë

Tentojnë ta grabisin barnatoren në Pasjan

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 11:32
Ilustrim

Një punëtore e komunitetit serb ka raportuar se derisa ishte duke punuar në një barnatore në fshatin Pasjan të Parteshit, dy të dyshuar të maskuar dhe të armatosur kanë tentuar të kryejnë grabitje.

Sipas Policisë, viktima nga frika ka filluar të bërtas, me ç’raste të dyshuarit kanë ikur nga vendi ngjarjes me veturë.

Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...