Tentim vrasje pas mosmarrëveshjes pronësore - Bota Sot
Tentim vrasje pas mosmarrëveshjes pronësore

Kronikë e zezë

Tentim vrasje pas mosmarrëveshjes pronësore

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 12:09
Ilustrim

Një person i komunitetit goran nga Dragashi, ka raportuar se pas një mosmarrëveshje pronësore, fqiu i tyre i dyshuari shqiptar kishte shtënë me armë zjarri në drejtim të tyre.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar gjashtë gëzhoja. I dyshuari është arrestuar, ndërsa arma M-70 me 65 fishek dhe pajisjet për mirëmbajtje e armës janë gjetur dhe konfiskuar në një shtëpi tjetër ku i kishte fshehur.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...