Vjedhin një televizor me vlerë rreth 500 euro - Bota Sot
Vjedhin një televizor me vlerë rreth 500 euro

Kronikë e zezë

Vjedhin një televizor me vlerë rreth 500 euro

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 15:34
Foto ilustrim

Një person nga fshati Vinarcë të Mitrovicës, ka raportuar se persona të pa njohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e viktimës mashkull dhe kanë vjedhur një televizor me vlerë rreth 500 euro.

Viktima gjendet jashtë shtetit të R. Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...