I mituri goditet aksidentalisht me veturë në oborrin e tij - Bota Sot
I mituri goditet aksidentalisht me veturë në oborrin e tij

Kronikë e zezë

I mituri goditet aksidentalisht me veturë në oborrin e tij

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 10:54
Foto ilustrim

Policia raporton se një person në Suharekë duke e parkuar automjetin në oborrin e tij, aksidentalisht ka goditur të miturin duke i shkaktuar lëndime trupore.

 Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal në Prizren dhe rasti është iniciuar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...