Prish rendin dhe qetësinë publike, kanos edhe policët - Bota Sot
Prish rendin dhe qetësinë publike, kanos edhe policët

Kronikë e zezë

Prish rendin dhe qetësinë publike, kanos edhe policët

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 11:21
Foto ilustrim

Policia në Prizren ka arrestuar një person pasi që i njëjti dyshohet se ka prishur rendin dhe qetësinë publike në një kafiteri, pastaj i njëjti ka kanosur edhe zyrtarët policorë.

Njësitet policore tek i dyshuari gjatë kontrollit kanë gjetur dhe kanë konfiskuar një thikë. Të njëjtit i është ofruar edhe ndihma mjekësore dhe me sugjerimin e mjekut dhe në konsultim edhe me prokurorin, i dyshuari dërgohet në repartin e psikiatrisë në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...