Shtetasja nga Shqipëria rrihet në Prizren - Bota Sot
Shtetasja nga Shqipëria rrihet në Prizren

Kronikë e zezë

Shtetasja nga Shqipëria rrihet në Prizren

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 10:55
Ilustrim

Një femër, shtetase e Shqipërisë ka njoftuar se në një lokal pas një mosmarrëveshje të çastit, është sulmuar fizikisht dhe rrahur nga i dyshuari.

Viktima si pasojë e sulmit ka marrë tretman mjekësor në spitalin rajonal të Prizrenit, ku pas tretmanit mjekësor lirohet. I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...