Hakerat ndërhyjnë në financat e një kompanie në Skënderaj - Bota Sot
Hakerat ndërhyjnë në financat e një kompanie në Skënderaj

Kronikë e zezë

Hakerat ndërhyjnë në financat e një kompanie në Skënderaj

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 10:40
Foto ilustrim

Dy persona nga Skënderaj kanë raportuar në Polici se në kompaninë e tyre të dyshuar të panjohur kanë ndërhyrë në serverin kryesor në hyrje-dalje të financave.

Ngjarja ka ndodhur  më 12 dhe 13 nëntor në rrugën “Hamit Jashari” ndërsa nuk raportohet për të arrestuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...