Polici i Kosovës në rrjetin e Kokainës - Bota Sot
Polici i Kosovës në rrjetin e Kokainës

Kronikë e zezë

Polici i Kosovës në rrjetin e Kokainës

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 13:42
Foto ilustrim

Sonte në emisionin “Drejtësia në Kosovë” do të transmetohen xhirime nga aksioni i policisë nën drejtimin e Prokurorisë Themelore të Ferizajt për shkatërrimin e grupit të dilerëve të kokainës në këtë qytet.

Si arriti që një grup prej gjashtë personash të përfshihen në rrjetin e shpërndarjes së kokainës?

Çfarë masash janë ndërmarrë nga prokuroria dhe policia për të arrestuar të dyshuarit?

Çfarë provash përdori Kryeprokurori Shukri Jashari për të bindur gjykatën në lidhje me caktimin e paraburgimit?

Cili ishte roli i policit të përfshirë në rrjetin e grupit të dilerëve të kokainës?

Emisioni “Drejtësia në Kosovë” transmetohet sonte në orën 22:20 dhe drejtpërdrejt në Facebook të KALLXO.com dhe në GjirafaVideo.com, ndërsa repriza transmetohet të hënën në mesdite.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...