Vjedhin veturën dhe ikin drejt Leposaviqit - Bota Sot
Vjedhin veturën dhe ikin drejt Leposaviqit

Kronikë e zezë

Vjedhin veturën dhe ikin drejt Leposaviqit

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 14:44
Foto ilustrim

Një shtetas i Serbisë ka raspportuar policinë se në fshatin Ballaban, persona të panjohur i kanë marrë veturën e tij dhe kanë ikur në drejtim të Leposaviqit.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësit policore dhe është njoftuar prokurori kujdestar i cili i ka udhëzuar që rasti të cilësohet vjedhje. Rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...