Gjendet një person i vdekur në Prishtinë - Bota Sot
Gjendet një person i vdekur në Prishtinë

Kronikë e zezë

Gjendet një person i vdekur në Prishtinë

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 15:10
Ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete në rrugën e “Krujës” në Prishtinë, transmeton Indeksonline.

Personi i vdekur është rreth moshës 65-vjeç dhe se vdekjen e tij e kanë konstatuar mjekët.

Rastin për mediat vendore e ka konfirmuar, Flora Ahmeti, zyrtare për informim në Policinë Rajonale në Prishtinë.

“Rreth orës 14:00, kemi pranuar informatën se një person është pa shenja jete, në rrugën e “Krujës” në Prishtinë, saktësisht në një shtëpi. Vdekjen e viktimës, mashkull 65-vjeç e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje”, ka thënë Ahmeti.

Vdekja aktualisht është e dyshimtë dhe se njësitet përkatëse policore po merren me hetimin e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...