Aksidentohet njëri nga autobusët e Trafikut Urban - Bota Sot
Aksidentohet njëri nga autobusët e Trafikut Urban

Kronikë e zezë

Aksidentohet njëri nga autobusët e Trafikut Urban

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 16:45
Pamje nga aksidenti

Në rrugën ‘Xheladin Rakaliu’, mbrapa konviktit të studentëve ka ndodhur një aksident ndërmjet një veture dhe autobusi të linjës 3C të Trafikut Urban.

Në vendngjarje janë parë edhe  Policia e Kosovës. Sipas udhëtarëve që kanë qenë në autobus përveç shqetësimit dhe dëmeve materiale nuk ka pasur të lënduar. Së fundi me arritjen e autobusëve të rinj, komuna e Prishtinës ka shtuar linja të reja, ku shpesh herë janë përfshirë në aksidente të tilla.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...