Ishte e parkuar, përfshihet nga flakët makina e 24-vjeçares në Durrës - Bota Sot
Ishte e parkuar, përfshihet nga flakët makina e 24-vjeçares në Durrës

Kronikë e zezë

Ishte e parkuar, përfshihet nga flakët makina e 24-vjeçares në Durrës

Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 15:25
Ilustrim

Një automjet është përfshirë nga flakët gjatë orëve të mbrëmjes në qytetin e Durrësit. Sipas policisë mësohet se automjeti është djegur gjatë orëve të mbrëmjes dhe i përket një vajze 24-vjeçare, identiteti i së cilës ende nuk është bërë i ditur.

Gjithashtu, mësohet se automjeti i djegur ka qenë i parkuar gjatë orëve të natës në një vend  parkimi publik.  

Dyshimet praprake të policisë janë se bnëhet fjalaë për një zjarrëvënie të qëllimshme. Ndërkohë, 24 vjeçarja në dëshminë e saj në polici ka treguar se nuk ka patur konflikte me njeri.

Policia dhe grupi hetimor ka sekuestruar pamjet e kamerave dhe po punon për të zbuluar shkaqet e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...