Therje me thikë në një lokal në Pejë - Bota Sot
Therje me thikë në një lokal në Pejë

Kronikë e zezë

Therje me thikë në një lokal në Pejë

Më: 29 nëntor 2018 Në ora: 11:24
Foto ilustrim

Në një lokal në Pejë Policia raporton se tre persona, dy punëtorë të sigurimit të lokalit dhe një mysafir, pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete.

Ngjarja ka ndodhur si rrugën “Hasan Prishtina” ku si pasojë e rrahjes lëndime trupore kanë pësuar tre të dyshuarit.

Dy të dyshuarit pas tretmanit mjekësor lirohen, kurse i dyshuari (mysafir në lokal) është therur në këmbë me një mjet të mprehtë dyshohet-thikë, vazhdon në trajtim të mëtejmë mjekësor në Spitalin Rajonal në  Pejë. 

Mjeti i dyshuar-thika nuk është gjetur. Me vendimin e prokurorit, tre të dyshuarit lirohen. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...