Digjet shtëpia në Arbëri, në kulm shihet edhe një person - Bota Sot
Digjet shtëpia në Arbëri, në kulm shihet edhe një person

Kronikë e zezë

Digjet shtëpia në Arbëri, në kulm shihet edhe një person

Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 13:53
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një shtëpi afër ambasadës gjermane në Arbëri të Prishtinës është përfshirë nga zjarri.

Siç shihet në këto pamje, tymi i madh po del nga një shtëpi në këtë lagje.

Në këto pamje, shihet edhe një person në kulmin e shtëpisë ku po digjet.

Ekipi i zjarrfikësve është në vendin e ngjarjes dhe po mundohet të shuaj zjarrin që ka kapluar kulmin dhe katin lartë të shtëpisë.

Nuk dihet për shkaqet që kanë quar deri te zjarri

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...