E shantazhuan me 15 mijë euro, arrestohen duke pranuar paratë - Bota Sot
E shantazhuan me 15 mijë euro, arrestohen duke pranuar paratë

Kronikë e zezë

E shantazhuan me 15 mijë euro, arrestohen duke pranuar paratë

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 14:10
Foto ilustrim

Është arrestuar një mashkull dhe një femër në Prizren, nën dyshimin se të njëjtit nga një person kanë kërkuar shumën prej 15.000€.

Të dyshuarit janë kapur në flagrancë duke pranuar të hollat.

Me vendim të prokurorit, të njëjtit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në lagjen ‘Arbana’ në Prizren dy ditë me parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...