Vetura rrëshqet në Prishtinë, rrezikon kalimtarët - Bota Sot
Vetura rrëshqet në Prishtinë, rrezikon kalimtarët

Kronikë e zezë

Vetura rrëshqet në Prishtinë, rrezikon kalimtarët

Më: 15 dhjetor 2018 Në ora: 11:12
Bora e rënë ka bërë që një veturë të humbas kontrollën dhe të rrezikoi disa kalimtarë.

Pamje të frikshme janë parë dje në një rast te Rruga B, në lagjen Mat të Prishtinës.

Bora e rënë ka bërë që një veturë të humbas kontrollën dhe të rrezikoi disa kalimtarë.

Shoferi nuk arriti që të kontrolli veturën e cila mori drejtimin tek disa persona që po qëndronin aty të cilët ishin të rrezikuar në këtë rast.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...