Rinis bora në Kukës, temperatura të ulta në të gjithë vendin

Kukësi

Rinis bora në Kukës, temperatura të ulta në të gjithë vendin

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 14:35
Foto Ilustrim

Pas temperatura të ulta, në Kukës janë rikthyer reshjet e dëborës.

Aktualisht reshjet vijojnë me intensitet të lartë edhe në qytet, por nuk ka asnjë raportim për probleme.

Sipas parashikimeve, gjatë pasdites reshje të dobta dëbore do të regjistrohen edhe në zona të tjera në veri e veri lindje të vendit.

më herët gjatë javës, reshjet e dëborës u rikthyen edhe në qarqet e Dibrës dhe Korçës, duke krijuar vështirësi, por të gjitha rrugët raportohen të hapura

Ndërkohë në pjesën tjetër të vendit është përfshirë nga moti i ftohtë me temperatura të ulta.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat