Has, tentoi të shtypë me makinë bashkëfshatarin, pranga 38-vjeçarit - Bota Sot
Has, tentoi të shtypë me makinë bashkëfshatarin, pranga 38-vjeçarit

Kukësi

Has, tentoi të shtypë me makinë bashkëfshatarin, pranga 38-vjeçarit

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 10:51
Foto Ilustrim

Një 38-vjeçar është arrestuar nga policia e Kukësit pasi akuzohet për tentativë vrasje.

Policia sqaron se  "shtetasi M.M., vjeç 38, banues në fshatin Zahrisht në Has për motive pronësie, ka goditur me automjetin tip  "Mitsubish Pajero", bashkëfshatarin I.A., vjeç 66"

I dëmtuari ka marrë mjekim në spitalin Rajonal Kukës, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Materialet për veprime të mëtejshme i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Kukës, për veprën penale "Vrasja me dashje, mbetur në tentativë".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...