U sulmua nga ariu, ja gjendja shëndetësore e 45 vjeçarit shqiptar - Bota Sot
U sulmua nga ariu, ja gjendja shëndetësore e 45 vjeçarit shqiptar

Kukësi

U sulmua nga ariu, ja gjendja shëndetësore e 45 vjeçarit shqiptar

Më: 20 tetor 2019 Në ora: 14:20
Ngjarja ndodhi në fshatin Gjallicë të Kukësit.

Një shtetas 45 vjeçar është sulmuar nga një ari teksa po kulloste bagëtitë.

Ngjarja ndodhi në fshatin Gjallicë të Kukësit.

I plagosuri mori plagë të kokë, shpatull dhe në këmbë. Për shkak të terrenit të vështirë malor, nga Tirana u nis një helikopter për t’i ardhur në ndihmë.

Nga burime zyrtare mësohet se 45 vjeçari ndodhet jashtë rrrezikut për jetën dhe po transportohet për në Spitalin Ushtarak.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat