Ky është biznesmeni nga Kukësi që u gjet i pajetë sot në Tiranë

Kukësi

Ky është biznesmeni nga Kukësi që u gjet i pajetë sot në Tiranë

Më: 31 janar 2021 Në ora: 17:12
Naim Dedja

Naim Dedja është 58-vjeçari që u gjet mëngjesin e sotëm i pajetë në në magazinën e biznesit së tij në Tiranë.

Ai ishte me origjinë nga Kukësi, ndërsa ishte importues ekskluziv i markave kosovare të pijeve dhe president i kompanisë “Lindi Al”.

Sipas raportimeve ai të para ka humbur jetë për shkaqe natyrale ndërsa varrimi i tij pritet të zhvillohet ditën e nesërme. Identitetin e tij e ka zbuluar faqja “Kukësi jonë” të cilët thonë se ai ishte një bamirës i madh. I ndjeri gjithashtu ka qenë një ndër klientët e Top Channel.

Sipas policisë, është gjetur i pajetë rreth orës 07:40 të ditës së sotme dhe nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera dhe paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale. Grupi hetimor vijon punën për të sqaruar e rrethanat e ngjarjes.

commentFirst article
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat