​Makina përplas biçikletën, vdes 30-vjeçari

Kukësi

​Makina përplas biçikletën, vdes 30-vjeçari

Më: 12 janar 2022 Në ora: 17:49
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Kukës.

Policia njofton se rreth orës 16:30, në vendin e quajtur “Ura 6-metroshe”, shtetasi A. B., (47), banues në Shtiqen, duke drejtuar automjetin tip “Volkswagen”, ka aksidentuar shtetasin S. D., (30), i cili lëvizte me biçikletë, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Kukës, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat