Rama në Kukës, kush është personi special që e shoqëron, del fotoja

Kukësi

Rama në Kukës, kush është personi special që e shoqëron, del fotoja

Më: 23 prill 2022 Në ora: 19:59
Rama në Kukës

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga djali i tij i vogël Zaho dhe ministret Elisa Spiropali e Evis Kushi, kanë marrë pjesë në inagurimin e stadiumit të ri të Kukësit.

Kryebashkaiku kuksian dhe Presidenti i Nderit i Kukësit, Safet Gjici, u ka dorëzuar atyre fanellat e ekipit të tij me numrin 10.

Të pranishëm në këtë ceremoni janë edhe Presidenti i FSHF-së Armand Duka dhe homologu i tij nga Kosova Agim Ademi.

Image
Rama në Kukës

Stadiumi i ri i Kukësit u bë falë investimit të qeverisë shqiptare dhe Federatës Shqiptare të Futbollit, teksa në orën 20:00 do të zhvillohet ndeshja e parë mes Kukësit dhe Laçit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat