Kuksianët shkojnë në Austri, por iu prishet makina dhe kjo është zgjidhja që gjejnë - Bota Sot
Kuksianët shkojnë në Austri, por iu prishet makina dhe kjo është zgjidhja që gjejnë

Kukësi

Kuksianët shkojnë në Austri, por iu prishet makina dhe kjo është zgjidhja që gjejnë

Më: 10 janar 2017 Në ora: 14:01
Kuksianët shkojnë në Austri, por iu prishet makina dhe kjo është zgjidhja që gjejnë

Disa shokë kuksianë kanë shkuar në Austri, por për fat të keq makina e tyre ka shfaqur probleme dhe mbetën pa ngrohje.

Duke qenë se rregullimi i makinës në një shtet të huaj, ku ti ke shumë pak informacion se ku të shkosh, për të mos folur për shumën monetare që duhet të shpenzosh për ta rregulluar, kuksianët kanë gjetur një zgjidhje tjetër.

Ata kanë blerë një tharëse flokësh dhe me të kanë mundur që të shtyjnë një pjesë të rrugës për të sfiduar të ftohtin e Austrisë.

Në video, njëri nga djemtë bën edhe komentin dhe me humor shpjegon situatën.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test