Troket dimri në Kukës, dëbora e parë zbardh Gjalicën - Bota Sot
Troket dimri në Kukës, dëbora e parë zbardh Gjalicën

Kukësi

Troket dimri në Kukës, dëbora e parë zbardh Gjalicën

Më: 22 shtator 2017 Në ora: 09:45
Ilustrim

Në Kukës dimri ka trokitur më herët duke zbardhur majet e maleve dhe duke i dhënë imazhin dimëror.

Lartësitë e malit të Gjalicës, janë zbardhur nga dëbora e parë.

Gjithashtu ne tre ditët e fundit ka patur reshje shiu edhe ulje të ndjeshme të temperaturave të ajrit.

Image
Bora në Gjalicë
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test