Reshje dëbore në disa zona të Kukësit - Bota Sot
Reshje dëbore në disa zona të Kukësit

Kukësi

Reshje dëbore në disa zona të Kukësit

Më: 2 dhjetor 2017 Në ora: 10:40
Ilustrim

Në orët e para të mëngjesit ka patur reshje bore në disa zona të Kukësit.

Trashësia e borës në disa zona të thella ka arritur deri në 15 cm.

19 borëpastruese janë në gadishmëri për pastrimin e akseve rrugore që mund të bllokohen nga dëbora.

Ndërkohë, nga erërat e fuqishme dhe reshjet janë dëmtuar 3 shtëpi në Tropojë dhe Has.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test