Ja si u ndie në Kukës tërmeti i fuqishëm - Bota Sot
Ja si u ndie në Kukës tërmeti i fuqishëm

Kukësi

Ja si u ndie në Kukës tërmeti i fuqishëm

Më: 4 janar 2018 Në ora: 13:05
Foto ilustrim

Lëkundje të fuqishme tërmeti janë ndjerë mesditën e sotme në të gjithë veriun e Shqipërisë deri në Tiranë. Epiqendra ka qenë në kufirin mes Shqipërisë dhe Malit të Zi, në malet e Vermoshit.

Lëkundjet kanë shkaktuar panik në radhët e qytetarëve, ku shumë prej tyre janë larguar të alarmuar nga banesat.

Mjafton të hapësh rrjetet sociale për të kuptuar frikën në radhët e qytetarëve.

Një video e bërë publike në rrjetet sociale tregon se sa është ndjerë tërmeti në Kukës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test