Ariu del nga pylli dhe sulmon në mes të rrugës burrin nga Kukësi - Bota Sot
Ariu del nga pylli dhe sulmon në mes të rrugës burrin nga Kukësi

Kukësi

E hënë, 19 nëntor 2018

Ariu del nga pylli dhe sulmon në mes të rrugës burrin nga Kukësi

Më: 7 korrik 2018 Në ora: 13:22
Burri ka pësuar disa dëmtime në trup dhe ndodhet për ndihmë mjekësore në spitalin e Kukësit, jashtë rrezikut për jetën.

Një ari ka sulmuar një person në Kukës.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, në mes të rrugës, kur ariu, mësohet se i ka prerë rrugën dhe ka sulmuar personin me inicialet Sh.D, ndërsa ai po shkonte në punë. 

Burri ka pësuar disa dëmtime në trup dhe ndodhet për ndihmë mjekësore në spitalin e Kukësit, jashtë rrezikut për jetën.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test