Tarifa për “Rrugën e Kombit”, Forcat Speciale zbarkojnë në Kukës - Bota Sot
Tarifa për “Rrugën e Kombit”, Forcat Speciale zbarkojnë në Kukës

Kukësi

Tarifa për “Rrugën e Kombit”, Forcat Speciale zbarkojnë në Kukës

Më: 16 shtator 2018 Në ora: 23:32
Policia e Tiranës dhe Forca të shumta Speciale zbarkojnë në Kukës

Këtë të hënë nis zyrtarisht pagesa e tarifës për “Rrugën e Kombit”.

Por postimet e shumta të qytetarëve kuksianë në rrjetet sociale, ku bëjnë thirrje për revoltë kanë bërë që Policia e Tiranës dhe Forca të shumta Speciale të zbarkojnë në Kukës.

Në rast se qytetarët do të përshkallëzojnë protestën e orës 11:00, qytetarët do të bllokohen nga policia në urën mbi lumin Drin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...