Qeveria e Edi Ramës mblidhet dy ditë në Kukës, zbardhet agjenda

Kukësi

Qeveria e Edi Ramës mblidhet dy ditë në Kukës, zbardhet agjenda

Më: 24 tetor 2018 Në ora: 09:03
Edi Rama do të mbledhë qeverinë në Kukës

Në fundjavë kryeministri Edi Rama do të mbledhë qeverinë në Kukës.

Report Tv ka zbardhur axhendën e mbledhjes dy ditore në qytetin verilindor.

Kryeministri dhe ministrat do të kenë takime me qytetarët, inspektime në doganë, spitale dhe institucione të tjerë, ndërsa do të ketë një aktivitet edhe për anëtarësimet e reja dhe bashkëqeverisjen.

Në përfundim të mbledhjes kryeministri Rama pritet që të zbardhë edhe vendimet e marra në qarkun e Kukësit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat