Kukësi zgjohet i mbuluar nga bora - Bota Sot
Kukësi zgjohet i mbuluar nga bora

Kukësi

Kukësi zgjohet i mbuluar nga bora

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 09:28
Pamje nga video

I gjithë qarku i Kukësit është përshirë nga reshjet e borës që prej orëve të vona të mbrëmjes.

Bora ka arritur trashësinë 8 cm, duke zbardhur qytetin e Kukësit dhe fshatrat.

Në rrugët rurale ka vështirësi në qarkullim dhe  nevojiten zinxhirë për lëvizjen e mjeteve.

Ndërkohë në Rrugën e Kombit lëvizja kryhet pa probleme.

Reshjet e borës vijojnë edhe gjatë ditës së sotme, por me intensitet më të ulët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...